• +38 067-443-9999
  • nr.of.ua@gmail.com
  • Україна, Київ
При ІРЦ “База 4.5.0.” створений Avatar-Center “PANDORA” – ветерани допомагатимуть пілотам нищити російських окупантів

При ІРЦ “База 4.5.0.” створений Avatar-Center “PANDORA” – ветерани допомагатимуть пілотам нищити російських окупантів

Avatar-Center “PANDORA” (анонс)

Голлівудські фільми з сьогоднішніми викликами в Україні – стали реальністю. Війну не можливо виграти лише зі зброєю у руках.
Україна має Героїв, що попри складні поранення не здаються та хочуть бути корисними у війні з російськими окупантами до повної Перемоги. Україна має потреби у військовій тактичній підготовці, у підготовці висококласних пілотів.

Програму, що вирішить ці завдання вже запущено!

Благодійний Фонд “Нов Відродженя України”, ГО Родини “Небесної Сотні”, екстрим парк “X-Park”, “Freegen. Group” та “Нтц Охоронні системи” створюють при військовому Іноваційно-реабілітаційному центрі “База 4.5.0.” Avatar-Center “PANDORA” для поранених військових.

Avatar-Center “PANDORA” збирає армію Аватарів які допоможуть нашим пілотам нищити російських окупантів

Avatar-Center “PANDORA” вже працює, а наші Захисники вже готуються до відпрацювання групових авіа-боїв у віртуальному світі авіа-симуляторів.

Avatar-Center “PANDORA” – це моделювання боїв на симуляторах та пошук оптимальної моделі перемоги, і як результат – це ефективне злагоджене ведення війни, збереження життів та техніки.
Майстерність в сучасній високотехнологічній інтегральній війні – цє основа нашої перемоги!

Avatar-Center “PANDORA” продовжує збирати армію Аватарів. Наше завдання створити бойову армію Аватарів з поранених військових.
Коли наші поранені захисники літають поруч з пілотами для відпрацювання групових авіа-боїв у віртуальному світі авіа-симуляторів – це не тільки гарне тренування для Українських пілотів – це найкраще, що можна запропонувати як реабілітацію, навіть тоді, коли вони виконують функції ворожих цілей.

Дякуємо за новітні військові технології і турботу про наших поранених Героїв Innovative Defense Technologies Fund «Free Generation»

Avatar-Center PANDORA
Avatar-Center PANDORA

– Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко, Юрій Зозуля, Сергій Храпко

  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *