• +38 067-443-9999
  • nr.of.ua@gmail.com
  • Україна, Київ
Командою ІРЦ База 4.5.0. були визначені необхідні активності і локації для активного відпочинку та реабілітації військових і ветеранів

Командою ІРЦ База 4.5.0. були визначені необхідні активності і локації для активного відпочинку та реабілітації військових і ветеранів

Наша волонтерська команда продовжує працювати над створенням у Києві першого в Україні військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”.

На робочій зустрічі, 3.09.2022р., були чітко визначені необхідні для ветеранів/військових, учасників Революції Гідності, людей з інвалідністю внаслідок війни та їх родин активності і локації для активного відпочинку та реабілітації.
Фахівці студії універсального дизайну ORFO, що спеціалізуються на створенні доступних просторів, які займаються проєктуванням військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.” вже за тиждень планують показати Україні готовий ескізний проєкт та візуалізацію Бази 4.5.0.
Це тільки старт, попереду в нас дуже багато роботи, особливо в питанні пошуку інвесторів та донорів. Будівництво Бази 4.5.0. – це не малі кошти, до того ж нам буде потрібно спеціальне обладнання та інвентар.
Дякуємо волонтерам, меценатам та небайдужим, які долучилися та долучаються до створення вкрай потрібного військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”
Долучитися може кожен:
Карта Приват Банку
5169335100304936
БО БФ НОВЕ ВIДРОДЖЕННЯ УКРАIНИ
Призначення платежу: На проєкт “База 4.5.0.”
З усіх питань по проєкту: +38 067-443-9999
“База 4.5.0.” – це проєкт, що потрібен для бійців зі складними пораненнями та надалі фізичними обмеженнями, для яких важлива підтримка. Особливо важливо подбати про психологічний стан людини, не дати впасти в депресію і показати можливості для яскравого, активного життя.
“База 4.5.0.” – це розбудова найкращої зони відпочинку та реабілітації поранених військових та людей з інвалідністю. Для пост фронтової реабілітації буде підібраний фановий спорт, що не вимагає великих фізичних навантажень. Азарт, адреналін та естетична насолода повинні домінувати у виборі спорту для наших бійців.
З повагою, команда проєкту “База 4.5.0.”
База 4.5.0. Ярослав Бондаренко, Юлія Цепун, Юрій Зозуля, Володимир Висоцький, Халілов Полад, Олександр Дуброва, Максим Купавих, Юрій Галушко, Дмитро Роженюк
Команда ІРЦ “База 4.5.0.”
– Юлія Цепун, волонтер, засновник ГО Родини “Небесної Сотні”, Президент БФ “Нове Відродження України”
– Юрій Зозуля, військовий, волонтер, засновник “Х-Park”;
– Ярослав Бондаренко, військовий, волонтер, засновник БФ “Нове Відродження України”;
– Володимир Висоцький, волонтер, співзасновник студії універсального дизайну ORFO;
– Халілов Полад, волонтер, архітектор, дизайнер студії універсального дизайну ORFO;
– Олександр Дуброва, волонтер, команда “Х-Park”, директор “Х-Park”;
– Максим Купавих, волонтер, команда “Х-Park”, адміністратор “X-Park”;
– Юрій Галушко, волонтер, команда “Х-Park”, адміністратор “X-Park”;
– Дмитро Роженюк, волонтер, команда “Х-Park”, адміністратор “X-Park”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *