• +38 067-443-9999
  • nr.of.ua@gmail.com
  • Україна, Київ
Заступник голови КМДА Марина Хонда підтримала волонтерський проєкт і долучилась до створення ІРЦ “База 4.5.0.”

Заступник голови КМДА Марина Хонда підтримала волонтерський проєкт і долучилась до створення ІРЦ “База 4.5.0.”

Заступник голови КМДА Марина Хонда та Департамент суспільних комунікацій КМДА підтримали волонтерський проєкт та долучились до створення у місті Київ на території спортивно-розважального комплексу “Екстрім-парк X-PARK” військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”.

На сьогодні це одне з історичних фото, що було зроблено біля року тому. Це були чергові змагання/збори ветеранів/військових та Майданівців – Плече Побратима”, що проводились на локації майбутнього військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.” у столичному “Х-Park”.
Військово-патріотичні змагання “Плече Побратима”
База 4.5.0. військово-патріотичні змагання Плече Побратима Марина Хонда КМДА
ІРЦ “База 4.5.0.” – Військово-патріотичні змагання “Плече Побратима” 2021

На усі наші заходи ми завжди намагалися долучити до проекту представників влади, та показати, наскільки потрібна нашим Захисникам спортивно-реабілітаційна локація.

“Поважною гостею заходу “Плече Побратима” 2021 була Заступник голови КМДА Марина Хонда, яка була в захваті від результатів нашої роботи.
В своїй промові на відкритті змагань я розповів про наші досягнення за останні роки у напрямку реабілітації ветеранів та військовослужбовців, їх родин, і нашу головну ідею – створення військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”.

Тоді я звернувся до Марини Хонди зі словами: “Долучайтесь, нам потрібна Ваша допомога!”, на що ми почули відповідь: “Тільки так!”.
Хочу подякувати Патріотам, що дійсно представляють інтереси Киян та турбуються за наших Захисників!

Тиждень тому, в День пам’яті захисників України, Заступник голови КМДА Марина Хонда запросила волонтерську команду “База 4.5.0.” на нараду для обговорення ключових питань по створенню військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”
Була обговорена наша попередня презентація проєкту “База 4.5.0.”, обговорювалися питання локації, функціоналу “Бази 4.5.0.”, реабілітаційних заходів які будуть на локації та головне – пошук меценатів, так як проєкт потребує не малих вкладень.
Вважаю це прикладом комунікації, як повинна працювати громадськість та влада”  – Ярослав Бондаренко

Дякуємо команді мера Віталію Кличку, особисто Марині Хонді та Департаменту суспільних комунікацій КМДА і сподіваємось на подальшу плідну роботу в даному напрямку.
Разом ми доб’ємось великих результатів та змінимо Київ та Україну на краще!

Запрошуємо меценатів, бізнес спільноту, волонтерів та активних громадян долучитися до створення на території Парку “Муромець” інноваційного реабілітаційного центру “База 4.5.0.”
Долучитися може кожен!
З усіх питань по проєкту: +38 067-443-9999

“База 4.5.0.” – це проєкт, що потрібен для бійців зі складними пораненнями та надалі фізичними обмеженнями, для яких важлива підтримка. Особливо важливо подбати про психологічний стан людини, не дати впасти в депресію і показати можливості для яскравого, активного життя.
“База 4.5.0.” – це розбудова найкращої зони відпочинку та реабілітації поранених військових та людей з інвалідністю. Для пост фронтової реабілітації буде підібраний фановий спорт, що не вимагає великих фізичних навантажень. Азарт, адреналін та естетична насолода повинні домінувати у виборі спорту для наших бійців.

Більш детально: “База 4.5.0.” – волонтерський проєкт по створенню військового інноваційно-реабілітаційного центру

З повагою, засновники/координатори проєкту:
– Юлія Цепун, волонтер, засновник ГО Родини “Небесної Сотні”, Президент БФ “Нове Відродження України”
– Юрій Зозуля, військовий, волонтер, засновник “Х-Park”
– Ярослав Бондаренко, військовий, волонтер, засновник БФ “Нове Відродження України”

Юрій Зозуля Юлія Цепун Ярослав Бондаренко
Команда “База 4.5.0.” : Юрій Зозуля, Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *